سرویس ها

پیست دوچرخه سواری

اگر اهل ورزش‌های هوازی هستید، یا مثلا می‌خواهید یک آخر هفته را به یک تفریح جذاب بپردازید، حتی اگر خودتان هم دوچرخه ندارید، دوچرخه سواری همچنان می‌تواند برایتان یک انتخاب عالی باشد. از مزایای دوچرخه سواری همین کافی است که خیلی‌هایمان را یاد دوران شیرین کودکی می‌اندازد.

ایده های مهمانی شگفت انگیز در سالن‌های باز

برگزاری مهمانی ها و تولد ها امروزه بسیار پیشرفته تر از قدیم برگزار می شوند و همه در تلاش اند تا بهترین مراسم را برگزار کنند اما برگزاری یک مراسم باشکوه نیازمند طراحی زیبا , مکانی بزرگ , غذای های مناسب و … می باشد که رعایت هر کدام می تواند تاثیر زیادی روی برگزاری تولد یا مهمانی داشته باشد.

اقامتگاه سنتی

تاریخچه اقامتگاه‌های سنتی(Traditional Residence)، به زمان بسیار قدیم بازمی‌گردد؛ دقیقا از زمانی که افراد تمایل پیدا کردند تا سفر خود را با اقامت داشتن در برخی محیط‌های سنتی و روستایی بگذرانند. کلمه “اکوتوریسم” می‌تواند واژه‌ای بسیار مناسب برای این حوزه باشد. سابقه فعالیت اقامتگاه‌های سنتی در ایران نیز، به یک دهه قبل بازمی‌گردد. برخی از افراد ممکن است اقامتگاه سنتی را با اقامتگاه‌های بومگردی اشتباه بگیرند؛ اما حقیقتا این دو گزینه با یکدیگر تفاوت بسیاری دارند. به عنوان مثال؛ اقامتگاه‌های بومگردی، بیشتر در فضاهای طبیعت مانند ایجاد می‌شوند و برای افرادی مناسب هستند که به طبیعت‌گردی علاقه دارند.

زمین تنیس، والیبال و بسکتبال

ورزش تنیس، یکی از جذاب‌ترین ورزش‌های دنیا و البته یکی از سخت‌ترین ورزش‌هاست. این رشته، همیشه آدم‌های سخت‌جان و رقابتی را به زمین بازی خود دعوت کرده است. تنیسورها این رشته را بهترین ورزش برای تمرکز و آرامش ذهنی بدانند.

سالن‌های بازی بیلیارد، فوتبال دستی و ...

سالن‌های مخصوص بازی‌های بیلیارد، پینگ پونگ و فوتبال دستی، همچنین سالن‌ها مربوط به مسابقات و سالن‌های آموزشی.

تجربه شادی، تفریح و هیجان به همراه خانواده، با بازی در سالن‌های بازی دهکده جهانی مینوسا